כאשר חושבים אנו על תחום העיסוי, מדמיינים אנו באופן טבעי תמונה פסטורלית ונינוחה בראשנו, בה הכל נעים, נוח ורגוע ! תמונה זו אשר מציירים ומדמיינים אנו בראשינו היא איננה שונה כלל מן המציאות בפועל !! שהרי מטרתו העיקרית של העיסוי היא החדרת אנרגיות מחודשות וטובות לגופינו על ידי עיסוי מקצועי של אנשי מקצוע מיומנים בתחום, באווירה נעימה ונינוחה (לצורך מרגוע מוחלט ותחושה טובה ונינוחה) מה שמאפשר לנו להתחבר מחדש לגופנו, להכיר תודה לפועלו ולאפשר לו מרגוע ראוי לו הוא זקוק בהחלט.
גם כאשר מדובר על עיסוי יחידים וגם כאשר מדובר על עיסוי זוגי, אין שונה הדבר, שכן סוגי העיסוי הינם זהים ואילו ההשקעה במסאג' ומטרתו הינן זהות. השוני היחידי אפוא טמון הוא באווירה הרומנטית אשר נוצרת באופן טבעי על ידי הכימיה השוררת באוויר בין שני בני הזוג.
כיום, ניתן לראות כי זוגות רבים בוחרים להתפנק בספא זוגי, הן לצורך חגיגות מסוימות (ימי הולדת, ימי נישואין וכיוב') והן לצורך "שבירת" חיי השגרה המונוטוניים בספא זוגי מפנק ביותר
עיסוי זוגי מפנק ביותר imageעיסוי זוגי מפנק ביותר image
סוגי מסאז' זוגי הקיימים בספא B
סוגי העיסויים הקיימים בספא הינם מגוונים ושונים, העיסויים מותאמים לאורחי הספא על פי צורכיהם, אהבתם ומצבם הבריאותי, בניהם ניתן ליהנות מן העיסויים הבאים : עיסוי רקמות, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, רפלקסולוגיה, עיסוי לנשים בהיריון ועוד ..
שלל העיסויים מתבצעים על ידי מעסים מנוסים ומומחים המובילים את תחום העיסויים בארץ, כך שאתם נהנים מעיסוי מקצועי, יעיל ונכון !

למה עיסוי זוגי ? למי הוא מתאים ? ומתי ?
הבחירה בתכנון והזמנת עיסויים בספא איננה מחייבת סיבה מיוחדת (עיסוי זוגי לבילוי רומנטי וחגיגות, ספא זוגי ליום הולדת, מסיבת רווקות וכיוב'). שכן מסאג' יכול ואף מומלץ שיתקיים באופן מותאם כמידי מספר חודשים (ללא כל סיבה למסיבה), הסיבה לכך אפוא טמונה בעובדה שגופנו זקוק למרגוע ולשחרור על ידי עיסוי מקצועי, יעיל ואמין.
את העיסוי ניתן לבצע בזמנים שונים ובגילאים שונים (על פי התאמת העיסוי ובדיקת מצבו הבריאותי של המטופל), עם זאת חשוב להזכיר כי העיסויים מתבצעים באופן פיזי, על כן מוטב לאכול או לצרוך אלכוהול רק לאחריהם (על מנת שלא לחוש ברע בזמן העיסוי).
עיסוי מפנק יכול לעזור ולשפר את ההרגשה היום יומית ולעזור בחידוש האנרגיות , הן בבחינת הנפש והן בבחינת בריאות הגוף, שכן העיסוי הינו מרגיע, עוזר בהמרצת הדם אל מקומות שונים ומתבקשים בגופנו ומשחרר ועל כן מטיב עם הגוף.

מה הוא משך העיסוי בהזמנת מסאג' זוגי ?
מסאג' זוגי מתבצע במרבית המקרים בטיפול של 45 דק' ומשלב מוזיקת רקע שקטה ועיסוי מקצועי אשר נעשה על ידי המעסים הטובים בארץ שידאגו לספק לכם את הטיפול המפנק והנכון ביותר.
הזמינו כבר היום מסאג' זוגי מקצועי ותוכלו ליהנות ממחירים משתלמים, טיפולים מקצועיים ופינוקים מגוונים.