ספא מסיבת רווקות - להתפנק, ולפנק את הכלה image
ספא למסיבת רווקות הוא אופציה אידיאלית למסיבת רווקות מושקעת, מפנקת וייחודית לחגוג עם הכלה לעתיד וכל יתר החברות והקרובות.
קבוצות של נשים המעוניינות לחגוג עם הכלה בדרך לא שגרתית ומהנה, יוכלו למצוא בלב העיר מקום מושלם בו יוכלו לחגוג מסיבת רווקות ולשלב חוויה של טיפולי גוף מרגיעים ומקצועיים בפינוק אישי, באווירה מרגיעה, ובילוי קבוצתי משותף ומהנה.

הספא שלנו מתאים במיוחד לאירוע המכיל בין 2-6 משתתפות. מסיבת רווקות בספא בוטיק הכוללת :

  • שימוש בסוויטה גדולה מאובזרת ומפנקת למשך 4 שעות
  • ג'קוזי פרטי בסוויטה
  • מקרן קולנוע 
  • חלוקים וכפכפים לכל אחת
  • 45 דקות טיפול לכל משתתפת 
  • שמפנייה חופשית

ניתן להזמין מסיבת ספא במשך ימי השבוע. לכל קבוצת בנות יש את ההעדפות שלה, הרצונות והצרכים הייחודיים לה. לרוב, עם ההגעה לספא בתל אביב מפנק, תזכה כל אחת מהבנות לפינוק אישי ומרגיע לבחירתה על ידי מטפל מקצועי.
ספא בוטיק ממוקם בליבה של תל אביב, בסמוך לחוף הים ומול מלון דן תל אביב. זהו ספא ייחודי ומסוגנן, המעוצב כולו מתוך מטרה להשרות אווירה אינטימית מרגיעה ויוקרתית על המבקרים. לחגוג בספא מסיבת רווקות בתל אביב, זהו הפיתרון מושלם עבור החוגגות המבקשות למצוא חלופה מקורית ומפנקת למסיבת הרווקות השגרתית בעיר הגדולה, ולאפשר לחוגגות להתפנק ביחד עם הכלה.

מסיבת רווקות בSpaB- תאפשר לכן ליהנות מהמקום כולו, על כל מתקניו הייחודיים, כאשר במסגרת המסיבה הנמשכת מספר שעות בסוויטה יוקרתית פרטית. בתחילת הערב תוכלו לשבת על הבר המעוצב וליהנות ממשקאות חמים, קרים או חריפים, כשאחת אחת או בזוגות, תוזמנו לקבל את טיפולי הגוף אותם תוכלו לבחור מתפריט הטיפולים העשיר שמציע המקום.

ספא למסיבת רווקות בתל אביב ב SpaB
ב-SpaB תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכן, באווירה נעימה, רגועה ויוקרתית. יחד עם צוות ספא בי המסור והאדיב תוכלו לתפור את מסיבת הרווקות המתאימה ביותר עבורכן ועבור הכלה המיועדת ולעבור חוויה שהכלה ואתן לא תשכחו לעולם.

מסיבת ספא לחגיגת ימי הרווקות האחרונים image