מבצע לילה בספא בוטיק - ספא ברגע האחרון בתל אביב

לילה במלון TLV חבילה לזוג לינה רק ב 699 ש"ח כולל ארוחת בוקר

ספא במבצע - יום פינוק במחיר משתלם

אורח החיים המהיר שלנו מחייב אותנו לעיתים לעצור רגע ולתת לגוף ולנפש מנוחה. בספא בוטיק יצרנו את ספא במבצע - יום הפינוק המושלם לך ובן/ת זוגך במחיר המשתלם ביותר. מהרגע בו תיכנסו לספא תשימו את החיים רווי המתח בצד ותיהנו מזמן איכות עם בני הזוג איתם הגעתם לטיפול ספא ברגע האחרון בתל אביב- המקום המושלם בשבילכם!
ספא בוטיק הוא ספא יוקרתי עם המחירים הנוחים ביותר עבורכם. בספא בוטיק אנו מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר לצד מחירים משתלמים, בניגוד למחירים מרקיעי השחקים באזור המרכז. ומיקום הספא בתל אביב לנוחיות כל קהל לקוחותינו. אנו דואגים לאווירה מחבקת, עוטפת שלווה ורוגע. יתרונות קבלת עיסוי באופן קבוע בכל חודש או חודשיים הוצגו רבות במחקרים ומאמרים. קבלת עיסוי מפחיתה מהמתח, כאב ולחץ שאנו חשים בשרירים עקב שיגרת היום העמוסה של כולנו.

מומלץ ליהנות מספא במבצע באופן קבוע

ייתכן ובחרתם בחוויה זו על מנת לעזור לאחד מכם להרגיש נח יותר ליהנות ממסאג'. עיסוי זוגי הוא דרך מצוינת להכיר לאחד מבני הזוג אשר אינו חש בנח לקבל עיסוי לבד, להבין מהו עיסוי ומהם יתרונותיו. אנשים רבים שכיום מתפנקים בעיסוי פעם חודש היו אלו שחששו מקבלת עיסוי בהתחלה. סיבה נוספת היא שהחוויה נועדה עבורכם, זוג רומנטי לבלות זמן איכות אחד עם השנייה ולהרגיש קרובים יותר בתוך מערכת היחסים ולכן ספא במבצע הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר בשבילכם.


מבצע בספא בוטיק - ספא ברגע האחרון בתל אביב


444 ש"ח לזוג כולל : 50 דקות טיפול לכל אחד מבני הזוג.
הטיפול הזוגי מתבצע בסוויטה פרטית.

*זכייה בהטבה זו היא על ידי תיאום המבצע תוך 24 שעות מהמועד הרצוי.
(לא כולל ימי ו'-ש')


את אפשרות ספא ברגע האחרון לא תמצאו באף אחד מבתי הספא בישראל. לכן, התקשרו עוד היום והזמינו מקום לספא ברגע האחרון, ספא במבצע שאין באף מקום אחר.
למימוש עד גמר המלאי : 03-6005001

מבצע לילה בספא בוטיק - ספא ברגע האחרון בתל אביב

לילה במלון TLV חבילה לזוג לינה רק ב 699 ש"ח כולל ארוחת בוקר
עיסוי משותף עם אדם אהוב הוא אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר בספא בוטיק. העיסוי נעשה על שני בני הזוג בשעה ששניהם נמצאים בחדר בו זמנית על ידי שני מעסים שונים.
על אף השם המטעה – עיסוי זוגי אינו מכוון אך ורק לזוגות רומנטיים והוא יכול להתאים מאוד גם לחברים ובני משפחה שרוצים לחוות את השלווה הזו יחד. הזוג יכול להיות בעל ואישה, חבר וחברה, זוגות מאותו מין, אם ובת או חברים טובים. העיסוי נעשה בחדר מרווח ונעים.
המעסים שלנו ירגישו את הצרכים השונים של בני הזוג ויתאימו את העיסוי לכל אחד באופן אינדיבידואלי ויבנו את הטיפול כך ששניכם תצאו ממנו רגועים, שלווים ורעננים. זו דרך נהדרת עבור שניכם לברוח קצת מהשגרה ולנוח יחד.
אנו מזמינים אתכם  לחוות את היתרונות האדירים של העיסוי בספא במבצע שביניהם הפחתת מתח, שיפור במחזור הדם, עלייה ביעילות מערכת החיסון, יכולות ריכוז טובות יותר ועוד. יחד עם זאת, בואו לחוות רוגע ושלווה לצד בני או בנות הזוג.