מסיבת ספא – איך לתכנן מסיבה מושלמת?

רוצים לתכנן מסיבת ספא לקראת חתונה, יום הולדת 40 או אולי בת מיצווש לנערה? מה דעתכם על מסיבת ספא, ולתבל אותה בתוספות תוכן ייחודיות. כך תרוויחו מסיבה מיוחדת שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליה הרבה זמן. מסיבת ספא לכל קהל.
 

מסיבת ספא - היתרונות

  • מקום שיש לו כבר קונספט, ופותר את הצורך במציאת קונספט של תוכן למסיבה.
  • יש אפשרות להוסיף תוכן ייחודי לכל מסיבה ומסיבה.
  • יש מרחב גדול שמאפשר לערוך מסיבת ספא מצומצמת וגם מסיבה גדולה.
  • מקומות ספא בדרך כלל כוללים בתוכם אפשרות להוסיף ארוחה, או לחליפין חלל שמאפשר למארחים להזמין שירות קייטרינג באופן עצמאי.
  • מסיבת ספא מאפשרת פעילות חופשית של האורחים במתקני הספא, ולצד זה מזמנת מקומות ליצירת פעילות משותפת.
אז איך יוצקים תוכן נוסף לכל סוג של מסיבה. הנה מספר דוגמאות למסיבות שנערכו בספא, והדרך לתבל אותן בייחודיות נוספת.

מסיבת ספא – מסיבת רווקות

למסיבת רווקות כדאי לשלב תוכן נוסף שקשור ליופי ולאסתטיקה. באופן טבעי מסיבת ספא מספקת סביבה מתאימה ביותר לצקת תוכן מהסוג הזה. לכן מעבר למתקנים הקיימים במקום, אפשר להוסיף גם מוקדים אטרקטיביים לאורחות ולכלה כמובן.
אפשר להוסיף עמדה של מריחת לק ג'ל, טיפול פנים אישי וטיפולי מסאז' לבנות שמעוניינות בזה. מעבר לזה כדאי לאחד את הקבוצה לפעילות משותפת, שבה ימסרו האורחות את מתנתן לכלה ויברכו אותה. ארוחה משותפת תהיה לאחר מכן, ואפשר לסיום להזמין מאפרת מקצועית, שתסביר לאורחות כיצד יוכלו לאפר את עצמן לקראת יום החתונה של חברתן הטובה.


יום הולדת בספא

חגיגה של סגירת עשור היא בהחלט אירוע של חגיגה שיש להבדיל אותו משאר חגיגות יום ההולדת. מסיבת ספא היא פלטפורמה נהדרת לחגוג את יום ההולדת בצורה שונה ומיוחדת.
שוב מעבר למתקנים הקיימים בכל מכון ספא, אפשר לצקת תכנים נוספים והפעם בתחום שמבליט את הבריאות ואת טעם החיים. לצורך כך אפשר להזמין חברת משחקים או לייצר תוכנית עצמאית, שבה יכללו משחקים אתגריים בספא. אפשר בסגנון של חדר בריחה, שמחזקים את תחושת המסוגלות החשיבתית, ואפשר לייצר משחקי אתגר ספורטיביים, כמו;  משימות אתגר פיזיות תוך שימוש במתקני הספא.
להתכנסות של מוזמני האירוע אפשר להזמין הרצאה בנושא של תזונה לספורטאים או מומחה אחר, למשל סקסולוג או בישול עם שף בסדנה של אוכל בריא. כמובן, לסיים בארוחה משותפת מהאוכל שהכנתם יחדיו או להזמין ארוחה.

בת מצווש בלתי נשכחת – מסיבת ספא

מסיבות בנות הנעורים חוזרות על עצמן, אז מדוע שלא תציעו לבתכם לעשות משהו מיוחד? מסיבה כזו שחברותיה לא יישכחו לעולם. מסיבת ספא לנערות היא אחת המסיבות המושלמות ביותר שתוכלו להציע לבתכם.
התוכן שיש לצקת למסיבת תוכן של נערות הוא טיפוח ואסתטיקה ובהתאמה לגילן הצעיר כמובן. למעשה כמעט כל תוכן שתוסיפו למסיבת ספא בגילאים אלה יתקבל בשמחה, והפעם אין צורך להביא מומחית למריחת לק ג'ל. אפשר בהחלט להקים עמדה קטנה עם בת דודה מתנדבת, שתמרח לבנות לק. אפשר להוסיף מוקד של קליעת צמות, ואפשר להוסיף עמדה של איפור.
והכי חשוב... שיהיה במזל טוב.