יום רגוע ומפנק בספא בוטיק

זקוקים לקצת מרגוע לנפש ולגוף? מרגישים שבזמן האחרון המערכות קצת יצאו מאיזון ומעוניינים להשיב את הבאלאנס לחיים? צריכים קצת שלווה משולבת בעיסוי מרגיע כי כל השרירים כבר תפוסים מרוב עומס, לחץ ודאגות? נראה כי הגיעה העת לדבר על בילוי של יום רגוע ומפנק בספא בוטיק. כיום לא קשה למצוא מכוני ספא בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, אך כשרוצים להתפנק באמת, מומלץ לתת עדיפות לספא בוטיק.

ספא בוטיק – קווים לדמותו


עד לא מזמן פעלו בארץ מעט מאוד מכוני ספא, אך עם העלייה בביקוש בשנים האחרונות, התרחב גם ההיצע וכפי שקורה לא אחת בעקבות העלייה בהיצע, חלה ירידה כללית ברמת השירותים והמתקנים. זאת כיוון שתחום הספא בישראל הוא תחום יחסית פרוץ וההקפדה בו על תקנים כאלו ואחרים לא רבה במיוחד. אי לכך, במהלך הזמן החלו להופיע מכוני ספא בוטיק, הנבדלים ממכוני הספא הסטנדרטיים בכמה אלמנטים מרכזיים. להלן החשובים שבהם על קצה המזלג בנקודות:
•    רמת התחזוקה של המתקנים – בדיוק כפי שבמסעדת גורמה המנות יוגשו על צלחות איכותיות ויקרות, לצד סכו"ם איכותי ויקר, כך גם בספא בוטיק הלקוחות והמטופלים זוכים ליהנות מהמתקנים האיכותיים ביותר שישנם. רמת התחזוקה של מתחמי הספא שזכאים לתואר "בוטיק", היא הגבוהה ביותר האפשרית, הציוד שנעשה בו שימוש במסגרת הפעילות של מכוני ספא בוטיק הוא החדיש והאיכותי ביותר וכן הלאה. 
•    מקצועיות ללא רבב – לא רק המתקנים של מכוני ספא בוטיק הם הטובים ביותר שישנם, שכן גם אנשי המקצוע שעובדים במכוני ספא בוטיק הם מהשורה הראשונה בישראל. למעשה לא אחת מדובר במעסים ומטפלים שנבחרו בפינצטה על סמך רמת המקצועיות והמוניטין שלהם ו"נקטפו" ממכוני ספא בכל רחבי העיר.
•    שירותים נלווים – כפי שציינו, אין יותר קל מלאתר ספא בתל אביב לאחר צהריים של עיסוי זוגי מפנק, אבל הרבה יותר קשה לאתר מכוני ספא שמספקים בנוסף לטיפולים הסטנדרטיים גם שירותים נלווים נוספים. בדרך כלל במכוני ספא בוטיק תמצאו למשל בר משקאות בריאות, אפשרות לשבת לאכול ארוחות עשירות ואיכותיות וישנם גם מכונים המציעים למטופלים שלהם להישאר ללון בחדרי הארחה במקום.

ספא בוטיק – לנפש ולגוף


את חוויית הביקור בספא בוטיק ניתן בהחלט לשלב בחופשה הבאה שלכם. אמנם תמיד נחמד לקבל עיסוי זוגי מפנק בסתם יום של חול, אבל אין ספק שבאמצעות חבילות ספא מפנקות, ניתן לשדרג כל חופשה: במיוחד אם מטרת העל של החופשה היא טעינת מצברים והירגעות מושלמת. ספא הוא פחות או יותר המקום האידיאלי להירגע בו באמת, שכן כאשר נכנסים למתחם הספא, משאירים את החיים היומיומיים מאחור. מדובר באזור המהווה נווה מדבר מהשגרה, שבו כל הזמן שלכם מוקדש לעצמכם, לטיפול בגוף ולהירגעות הנפש.  
דבר אחד בטוח – גם אם עד כה דחיתם את הרגע שבו תקחו את עצמכם למכון ספא בוטיק, הרי שאחרי שתצאו משם בפעם הבאה, לא תוכלו אלא לשאול את עצמכם, איך זה שהתמהמתם כל כך הרבה זמן.