טיפים לבחירת הספא המושלם לזוג

מחפשים ספא רומנטי לכם ולבת הזוג שלכם? רוצות לקחת את בן הזוג שלכם לספא זוגי, לכמה שעות של כיף ופינוקים? אם כן, תשמחו וודאי לגלות שהאפשרויות הן רבות, מה שהופך את בחירתו של הספא למשימה לא פשוטה. איך בכל זאת מוצאים ספא מתאים מתוך המגוון הכול כך עצום? הנה כמה טיפים לבחירת הספא המושלם לזוג:
  1. המלצות מחברים או בני משפחה – רוצים להזמין את בן או בת הזוג שלכם לספא רומנטי לכמה שעות? אם אתם מחפשים ספא זוגי ורוצים לוודא שזהו אכן המקום המתאים, פנו לחברים קרובים, מכרים שאתם סומכים עליהם או לבני משפחה ובקשו מהם המלצות על ספא זוגי שכדאי לכם לצאת אליו. המלצות כאלו ממקור ראשון, מקור שסומכים על דעתו, תעזורנה לכם לקבל את ההחלטה וגם לדעת בוודאות שאכן זהו הפתרון הנכון ביותר.
  2. היכנסו לאתר הספא ופנו אל נציגיו גם טלפונית – נכון, לעיתים אתרי האינטרנט מציגים את מתחמי הספא בצורה שונה מכפי שהיא במציאות והתמונות יכולות להחמיא למקום לא מעט. ובכל זאת, זוהי דרך נוספת לבחון את המקום ולבדוק האם ועד כמה הוא אכן מתאים לכם. ולכן, בעודכם בוחנים מספר מתחמי ספא, היכנסו במסגרת החיפוש עצמו, לאתרי הספא עצמם וחפשו תמונות באתר כדי לבדוק איך נראה המקום. בנוסף, פנו אל שירות הלקוחות של הספא ובקשו לקבל כמה שיותר פרטים על הספא מהנציגים. האופן שבו עונים לכם, מידת השירותיות והאדיבות שמפגינים כלפיכם טלפונית, יוכלו לרמוז לכם לא מעט על השירות שתקבלו במידה ותגיעו למקום.
  3. אין כמו מראה עיניים – אם אתם לא סומכים על הרשת או רוצים לוודא שאכן תקבלו תמורה מלאה בעבור הכסף שלכם, צאו למסע קצר ובקרו בכמה מתחמי ספא רומנטי שונים. בביקור באותם מקומות תוכלו להתרשם מהאווירה שהם מציעים, מרמת הניקיון שבמקום, מהצוות עצמו ובכלל, מכל מה שהוא מציע. הדבר ידרוש מכם לא מעט זמן, אבל  ישתלם מאד בסופו של דבר. וודאו שמדובר במקום שקט, נעים, מקום אינטימי שמציע פרטיות מלאה וגם נוח.
  4. רמת המקצועיות של המטפלים – במסגרת הביקור שלכם באותו מקום או הפנייה הטלפונית כדאי שתבדקו גם מהי רמת המקצועיות של המטפלים במקום. האם הם מוסמכים לבצע טיפולים שונים, האם יש להם את התעודות הנדרשות, מהו ניסיונם בתחום ועוד. טיפולי ספא זוגי שונים, שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי תאילנד או כל טיפול אחר מצריכים רמת מקצועיות גבוהה, הכרות עם הגוף והשפעותיו של הטיפול עצמו על המטופל. רק מטפלים מוסמכים ומקצועיים יוכלו להציע לכם את המענה המתאים.
המחיר – המחיר הוא פרמטר נוסף שכדאי לקחת בחשבון. מומלץ לבדוק את העלויות מראש ולדעת כמה צפוי לעלות לכם הביקור בספא, כולל השהות עצמה ולא רק הטיפולים (לפעמים הביקור כולל גם אוכל, שתיה ועוד