חבילת בוטיק אקסטרה

אין כמו קלאסיקות, במיוחד כאשר מדובר על בריאות הגוף והנפש ! ואילו בשילוב של טיפול ראוי ומתבקש לגוף האדם ולנפשו גם יחד בא לידי ביטוי הצורך בעיסוי מקצועי אשר ישיב לנפש את האנרגיות החיוביות הנדרשות לה ואילו לגוף יחזיר את הרוגע, הנוחות, השחרור והמרצת הדם הנכונה.
אנו במותג הספא היוקרתי והמוביל בתל אביב 
SpaB מבינים ויודעים כי רבים האנשים אשר מעדיפים ואוהבים ליהנות מעיסויים קלאסיים ומוכרים בחבילות ספא הניתנות במחירים הוגנים ומשתלמים.
על כן יצרנו ב
SpaB את החבילה הקלאסית המיוחדת, בה תוכלו ליהנות ממגוון שירותי ספא מקצועיים הנכללים יחד בחבילה מאורגנת ומיוחדת ובמחירים הוגנים ומשתלמים לגוף ולנפש .
 

מה כוללת חבילת בוטיק אקסטרה ?

החבילה הקלאסית כוללת : שהייה למשך שעתיים בסוויטה, מעוצבת, מפנקת ויוקרתית הכוללת ג'קוזי מפואר ומרווח, מסך קולנוע מפנק, מוזיקה וכבלים, מקלחת ושירותים פרטיים, פינת מנוחה מרווחת ומיוחדת בה תוכלו ליהנות מבקבוק למברוסקו צונן וכמובן כיבוד קל ושתייה חמה / קלה ועוד שלל פינוקים.

מה הם העיסויים מהם ניתן ליהנות בהזמנת חבילת בוטיק אקסטרה ?

45 דק' עיסוי זוגי לבחירה – את סוג העיסוי תוכלו לבחור מבין שלל העיסויים המתקיימים ב - SpaB החל מעיסוי רקמות וכלה בעיסוי שוודי אותנטי, כל העיסויים מתבצעים על ידי מעסים מובילים ומקצועיים בלבד.
לאחר שתבחרו את סוג העיסוי הנבחר, תוכלו ליהנות ממוזיקה מרגיעה, אווירה מושלמת ונינוחה ועיסוי מרגיע ומפנק במיוחד (על פי בחירתכם).

את החבילה הקלאסית ניתן להזמין כבילוי זוגי מרגיע ורומנטי בספא זוגי מפנק, בו ייהנו שני בני הזוג מעיסוי זוגי מקצועי ושלל פינוקים מיוחדים (כפי שצוינו בהקדמה) או באופן פרטי בחבילה הקלאסית ליחיד (בה גם כן כלולים כלל הפינוקים וכמובן העיסויים).

 

        לחזרה לספא זוגי לחץ כאן

חבילות ספא קלאסיות - SpaB