חבילת בוטיק

מתכננים יום כיף בתל אביב לכם ולבני הזוג האהובים ? מחפשים דרך מופלאה להפתיע את האהובים שלכם בחוויה רומנטית בלתי נשכחת וליהנות ללא גבולות מיום רומנטי ומפנק במיוחד ?
מותג הספא היוקרתי  SpaB מזמינים אתכם לחגיגת פינוק יוקרתית ומפנקת במיוחד ! חבילה מיוחדת המורכבת מפינוקי יוקרה מיוחדים ומאפשרת לכם שהות נינוחה בספא יוקרתי ומקצועי ללא כל צורך במסעדה או הזמנה נוספת של חדרי אירוח רומנטיים ...
שכן החבילה העשירה והמפנקת של חבילת בוטיק Special כוללת מגוון נרחב של פינוקים אקסקלוסיביים.
מה כוללת חבילת בוטיק Special  ?
חבילת בוטיק Special  כוללת : שהייה למשך שעתיים בסוויטה, ג'קוזי מפואר ורחב, מסך גדול עם  חיבור מסודר למוזיקה וכבלים, מקלחת ג'טים עם זרמים מותאמים אישית ושירותים, פינת מנוחה מרווחת ומעוצבת .
חלוקים וכפכפים כיבוד קל ושתייה חמה / קלה לבחירה לאורך השהייה בסוויטה, עלי כותרת היוצרים אווירה רומנטית ואינטימית מושלמת בפינת המנוח,  בקבוק קאווה צונן,  מגש סושי (מפנק במיוחד).

מה הם העיסויים מהם ניתן ליהנות בהזמנת חבילת בוטיק Special  ?

75 דקות עיסוי זוגי לבחירה – את סוג העיסוי תוכלו לבחור מבין שלל העיסויים המתקיימים ב – SpaB, כאשר העיסוי יתחלק לעיסוי גוף מלא של כ – 60 דק' והשלמה של 15 דק' נוספות בעיסוי לבחירתכם :קצוות, פנים וכיוב'.
רוצים להתפנק ובגדול ? מעוניינים לחגוג כראוי מבלי להתרוצץ ממקום למקום ? חושקים ביום מושלם עם אווירה מושלמת ושהות נינוחה ומרגיעה ? מהרו לשריין מקומות בתאריכים נבחרים לספא יוקרתי בתל אביב  SpaB.
בו חבילת הבוטיק Special  היא אחת החבילות המבוקשות והנמכרות ביותר ! שכן, היא מאפשרת חגיגה מושלמת של יום מפנק לכל אורכו הכולל פינוקים מיוחדים וכמובן את שילוב הסוויטה, הפינוקים והסושי.
 
חבילת ספא בוטיק Special רק בSpaB